kolmapäev, 3. veebruar 2016

Meeste eri

Jaanuari alguse külmalaine näitas, et meestel on ka mõned soojendavad kehakatted vajaka. Ongi mõned asjad valmis saanud, aga piltide tegemisega on raskusi. Mingid kujutised olen telefoniga jäädvustanud, kuid need üldse ei rõõmusta. Veel raskem on teha fotot, kus omaniku seljas tehtud töid näha oleks.
Valmis on saanud 2 Antalya mütsi.
Õpetus ja originaalid.

Antalya by Mary Joy Gumayagay

Vertikaalselt kudumine mulle väga meeldib, sest meeldib kasutada erinevaid värve või kirjut/üleminekuga lõnga ja triibud on pikuti jne.
Kudusin mõlemad mütsid vardaga 3,5 keskmise jämedusega lõngast 54 silmaga. Ühele mütsile lisasin laiuti sooniku, et müts pikem oleks.
Minu versioonid.
Originaal
Treppenviertel Cowl by Nicola Susen
On näha, kui erinevalt võivad värvid jääda erinevatel fotodel. Valmis mütsidel reaalsusele vastavamad värvid, aga töö käigus tehtud pildid sai pandud sümmeetria pärast. :)

Sain valmis ka kaks kaelussalli. Õpetus Ravelrys olemas.
Üritasin pildi järgi teha, aga sain abi ka siit ja mulle meelepärasemalt - ülevalt alla. Kudusin vardaga 3,5, alustasin ülevalt 116 silmaga ja kasvatasin üle rea kaks silma ette tekkiva kolmnurga servadel. Sinisekirju on Regia sokilõng kahekordselt,
hallid villasegu (100g 200m).
minu tööd.
Mehed igaljuhul rahul. Eelnevatel aastatel valminud palmikutega pikad sallid leiavad nüüd kindlasti vähem kasutust, sest kaelussallid pidid mugavamad olema.

Meeste eri ikkagi. Lisaks siis laekasse ka paari aasta taguse töö, mis tegin oma kalli kaasa soojendamiseks. Pärast seda olen küll veel ühe kampsuni talle valmis kudunud, aga selle pildile saamine on veel suurem katsumus, sest see on tumepunane. Püüan ehk edaspidi seda ikkagi teha. 
Idee Drops 135-3 -st Dreams of Aran. Et nimi õigustaks end täielikult, siis kasutasin esitükil pisut keerulisemat palmikumustrit. Selle valmimise üle olen väga rõõmus ja mees kannab uhkusega.
Kootud vardaga 4. Kasutasin Drops Fabelit ja türkiissinist maavillast.
detailid

Üritasin lisada ka mustrite näiteid, aga pole vist kõige paremini näha. 
Praegu on käsil labakud väimeespoisile. Üks peaaegu valmis ja teine alustatud. Koon vardaga 3.
Muster ei ole hästi näha. See polegi nii tähtis; vaid see, et kinnas jääb tihe ja kindlasti ka soe.
Kellel huvi, muster pärit siit. Huvitav kududa igatahes ja jälle üks muster järgi proovitud.
Tänan juba ette kõiki, kes peavad vajalikuks mu blogi postitusi lugeda ja nigelaid pilte vaadata ja eriti rõõmus oleksin mõne konstruktiivse kommentaari eest.
Loomingulisust!
Ideid andekatelt inimestelt tuleb Internetist laviinina. Seetõttu pole endal väga palju vaja mõelda, vaid tuleb teha õige valik, mis minu jaoks sageli ongi kõige raskem.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar